Home O mne

O mne

Volám sa Patrícia, som histaminičkou od roku 2015 a svoj blog som založila asi 2 mesiace po zistení tejto intolerancie.

Keďže som sa kedysi venovala cukrárstvu, k pečeniu i vareniu som mala vždy blízko. Okrem toho dostupných informácií o HIT bolo veľmi málo a tak som si povedala, že založím blog, v ktorom budem opisovať svoje skúsenosti, vymýšľať nové recepty a možno tým raz niekomu pomôžem.
Som zástankyňou zdravej, pestrej a vyváženej stravy, dbám na výber kvalitných surovín a správne kombinácie potravín.

Môj blog je zatiaľ iba krásne hobby a keďže moja povaha nepozná slovo nuda, venujem sa popri ňom aj iným aktivitám. Mojim ďalším part-time jobom je hudba. Spevu sa venujem od malička, mám pár autorských skladieb, spoluprác a v roku 2016 som vydala aj svoj prvý videoklip.

Naplno ma však zamestnáva Malkia park, ktorý sa stal aj mojím druhým domovom. S manželom sme sa tam presťahovali a obaja pracujeme v úžasnom prostredí obklopení zvieratkami, ktoré náš park zachraňuje z nevhodných podmienok z cirkusov alebo od súkromných osôb. Zvieratá som vždy milovala, chránila a som rada, že som súčasťou takéhoto projektu.

Teší ma, že v Malkia parku som dokázala uplatniť aj svoje kuchárske/blogerské umenie, keďže sa snažíme upovedomiť spoločnosť aj na zdravšie stravovanie. V našom bistre ste tak mohli ochutnať mnohé z mojich receptov, napríklad cícerové curry, Tabbouleh šalát, mrkvovú tortu, chia pudingy a iné.

Hit je zdravo žiť
Vyberte svoju menu