Domov O mne

O mne

Volám sa Patrícia, som histaminičkou od roku 2015 a svoj blog som založila asi 2 mesiace po zistení tejto intolerancie.

 

Keďže som sa kedysi venovala cukrárstvu, k pečeniu i vareniu som mala vždy blízko. Okrem toho dostupných informácií o HIT bolo veľmi málo a tak som si povedala, že založím blog, v ktorom budem opisovať svoje skúsenosti, vymýšľať nové recepty a možno tým raz niekomu pomôžem.
Som zástankyňou zdravej, pestrej a vyváženej stravy, dbám na výber kvalitných surovín a správne kombinácie potravín.

Môj blog je krásne hobby ale zároveň už aj práca na polovičný úväzok popri mojej druhej práci ako social media manager pre bezobalový obchod U Vážky.
No keďže moja povaha nepozná slovo nuda, venujem sa popri tom aj iným aktivitám. Jednoducho nemôžem byť nečinná. 🙂 Mojim veľkým koníčkom je hudba – spev, tancovanie, ale aj príroda, zvieratá, cestovanie…

Od roku 2018 sa tak trochu môžem považovať aj za spisovateľku, keďže svetlo sveta vtedy uzrela moja prvá kniha s názvom HIT je zdravo žiť – Môj život s histamínovou intoleranciou a v roku 2020 už aj druhá Tradičné Vianoce takmer bez alergénov. Knihy sú primárne zamerané samozrejme pre histaminikov, no na svoje si prídu aj iní alergici a vyznávači zdravého životného štýlu.

Knihy HIT je zdravo žiť a Tradičné Vianoce bez alergénov