Domov O mne

O mne

Volám sa Patrícia, som histaminičkou od roku 2015 a svoj blog som založila asi 2 mesiace po zistení tejto intolerancie.

 

Keďže som sa kedysi venovala cukrárstvu, k pečeniu i vareniu som mala vždy blízko. Okrem toho dostupných informácií o HIT bolo veľmi málo a tak som si povedala, že založím blog, v ktorom budem opisovať svoje skúsenosti, vymýšľať nové recepty a možno tým raz niekomu pomôžem.
Som zástankyňou zdravej, pestrej a vyváženej stravy, dbám na výber kvalitných surovín a správne kombinácie potravín.

Môj blog je zatiaľ iba krásne hobby a keďže moja povaha nepozná slovo nuda, venujem sa popri ňom aj iným aktivitám. Mojim ďalším part-time jobom je hudba. Spevu sa venujem od malička, mám pár autorských skladieb, spoluprác a v roku 2016 som vydala aj svoj prvý videoklip.

Naplno ma však zatiaľ zamestnáva Malkia park. S manželom tu obaja pracujeme v úžasnom prostredí obklopení zvieratkami, ktoré náš park zachraňuje z nevhodných podmienok z cirkusov alebo od súkromných osôb. Zvieratá som vždy milovala, chránila a som rada, že som súčasťou takéhoto projektu.

Od roku 2018 sa tak trochu môžem považovať aj za spisovateľku, keďže svetlo sveta uzrela moja prvá kniha s názvom HIT je zdravo žiť – Môj život s histamínovou intoleranciou. Kniha je primárne zameraná samozrejme pre histaminikov, no na svoje si prídu aj iní alergici a vyznávači zdravého životného štýlu.

 

Prihláste sa na odber prémiového newslettra

* povinné pole
Súhlas so spracovaním osobných údajov

Odoslaním formulára súhlasíte, že Vám môžem ja, Patrícia Molnárová Turiničová zasielať newsletter a za týmto účelom spracovávať vašu emailovú adresu po dobu 5 rokov.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek vziať spať a odhlásiť sa pomocou tlačidla na konci ktoréhokoľvek emailu. Naše zásady spracovania osobných údajov si môžete prečítať na našej stránke Ochrana osobných údajov

Top