Domov O mne

O mne

Volám sa Patrícia, som histaminičkou od roku 2015 a svoj blog som založila asi 2 mesiace po zistení tejto intolerancie.

 

Keďže som sa kedysi venovala cukrárstvu, k pečeniu i vareniu som mala vždy blízko. Okrem toho dostupných informácií o HIT bolo veľmi málo a tak som si povedala, že založím blog, v ktorom budem opisovať svoje skúsenosti, vymýšľať nové recepty a možno tým raz niekomu pomôžem.
Som zástankyňou zdravej, pestrej a vyváženej stravy, dbám na výber kvalitných surovín a správne kombinácie potravín.

Môj blog je zatiaľ iba krásne hobby a keďže moja povaha nepozná slovo nuda, venujem sa popri ňom aj iným aktivitám. Mojim ďalším part-time jobom je hudba. Spevu sa venujem od malička, mám pár autorských skladieb, spoluprác a v roku 2016 som vydala aj svoj prvý videoklip.

Naplno ma však zatiaľ zamestnáva Malkia park. S manželom tu obaja pracujeme v úžasnom prostredí obklopení zvieratkami, ktoré náš park zachraňuje z nevhodných podmienok z cirkusov alebo od súkromných osôb. Zvieratá som vždy milovala, chránila a som rada, že som súčasťou takéhoto projektu.

Od roku 2018 sa tak trochu môžem považovať aj za spisovateľku, keďže svetlo sveta uzrela moja prvá kniha s názvom HIT je zdravo žiť – Môj život s histamínovou intoleranciou. Kniha je primárne zameraná samozrejme pre histaminikov, no na svoje si prídu aj iní alergici a vyznávači zdravého životného štýlu.

 

Prihláste sa na odber prémiového newslettra

* povinné pole
Súhlas so spracovaním osobných údajov

Odoslaním formulára súhlasíte, že Vám môžem ja, Patrícia Molnárová Turiničová zasielať newsletter a za týmto účelom spracovávať vašu emailovú adresu po dobu 5 rokov.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek vziať spať a odhlásiť sa pomocou tlačidla na konci ktoréhokoľvek emailu. Naše zásady spracovania osobných údajov si môžete prečítať na našej stránke Ochrana osobných údajov

Hit je zdravo žiť
Vianoce bez alergénov

Novinka!

Tradičné Vianoce takmer bez alergénov už v predaji.