Domov O mne

O mne

Volám sa Patrícia, som histaminičkou od roku 2015 a svoj blog som založila asi 2 mesiace po zistení tejto intolerancie.

 

Keďže som sa kedysi venovala cukrárstvu, k pečeniu i vareniu som mala vždy blízko. Okrem toho dostupných informácií o HIT bolo veľmi málo a tak som si povedala, že založím blog, v ktorom budem opisovať svoje skúsenosti, vymýšľať nové recepty a možno tým raz niekomu pomôžem.
Som zástankyňou zdravej, pestrej a vyváženej stravy, dbám na výber kvalitných surovín a správne kombinácie potravín.

Môj blog je krásne hobby ale zároveň už aj práca na polovičný úväzok popri mojej druhej práci ako social media manager pre bezobalový obchod U Vážky.
No keďže moja povaha nepozná slovo nuda, venujem sa popri tom aj iným aktivitám. Jednoducho nemôžem byť nečinná. 🙂 Mojim veľkým koníčkom je hudba – spev, tancovanie, ale aj príroda, zvieratá, cestovanie…

Od roku 2018 sa tak trochu môžem považovať aj za spisovateľku, keďže svetlo sveta vtedy uzrela moja prvá kniha s názvom HIT je zdravo žiť – Môj život s histamínovou intoleranciou a v roku 2020 už aj druhá Tradičné Vianoce takmer bez alergénov. Knihy sú primárne zamerané samozrejme pre histaminikov, no na svoje si prídu aj iní alergici a vyznávači zdravého životného štýlu.

Knihy HIT je zdravo žiť a Tradičné Vianoce bez alergénov

 

Prihláste sa na odber prémiového newslettra

* povinné pole
Súhlas so spracovaním osobných údajov

Odoslaním formulára súhlasíte, že Vám môžem ja, Patrícia Molnárová Turiničová zasielať newsletter a za týmto účelom spracovávať vašu emailovú adresu po dobu 5 rokov.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek vziať spať a odhlásiť sa pomocou tlačidla na konci ktoréhokoľvek emailu. Naše zásady spracovania osobných údajov si môžete prečítať na našej stránke Ochrana osobných údajov

Hit je zdravo žiť
Knihy HIT je zdravo žiť a Tradičné Vianoce bez alergénov


Novinka!

Kuchárske knihy pre histaminikov